piątek, 19 października 2012

[005] Nadrobić wszelakie zaległości .

' Rodzina jest jak zagadka ...
Nieważne, co się stanie, uczucia krewnych zawsze są w jakiś sposób połączone . '
Witam. Długo się nie pisało, a to z tegoż powodu, iż mój system przez ponad tydzień był naprawiany. Od dwóch dni komputer już chodzi, ale musiałam nadrobić zaległości. Straciłam wszystkie pliki, które ma osoba zbierała przez dobre 3 lata. Nadrobić tego nie nadrobię. Mam zaległości, które odbijają mi się przy pracy jakieś grafiki, bo straciłam wszystkie akcje, pędzle, tekstury, czy też czcionki. 
Jak zapewne zauważyliście, zmieniłam wygląd bloga. W nowym Adobe Photoshop, z nowych akcji, pędzli jak i czcionek. Prace robiłam znacznie lepsze, ale cóż na to poradzić. Będziecie musieli  się przyzwyczaić, do nowego mojego stylu. 
W poprzedniej notce, wspomniałam, że idę do nowej szkoły, szkoły zaocznej. Otóż, klasa liczy 20 osób, tym (licząc mnie) 3 dziewczyny. W sumie dobre i to, nie narzekam, bo technik informatyk, jest typowym przedmiotem dla facetów. Bynajmniej ja tak uważam. Mam za sobą takie lekcje, jak: Bezpieczeństwo i higiena pracy w informatyce - Dowiedziałam się mniej więcej, jak człowiek powinien prawidło siedzieć przy komputerze, jak powinno wyglądać prawidłowe ułożenie nóg podczas siedzenia, prawidłowe ułożenie nadgarstka podczas pisania na klawiaturze czy podczas używania myszki .  Jak to koleś powiedział : ' wszystko musi być i wyglądać idealnie '. Taa jasne. Następnym przedmiotem jest: Montaż i eksploatacja komputerów osobistych. Yhm, jeżeli ktoś nie lubi matematyki, to będzie miał problem, bo przerabiamy   system liczbowy, który polega głównie na liczeniu. Kolejny: Witryny i aplikacje internetowe. Głównie polega na zakładaniu stron internetowych, poprzez używanie znaczników,np. <html>,<head> i argumentów, np. <color=red> .
A żeby nie było nudno, dodam screen tapety, którą ostatnio wykonałam dla potrzeby pulpitu mego komputera. 
Na tym kończę, w następnej notce coś dodam z grafiki. A może wy macie jakieś pomysły ? . Zrobić awatary, sygnatury na bloga ? . Hę. 

2 komentarze:

  1. Powodzenia w szkole, i tak zrób coś i dodaj ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. witam podoba mi się nowy wygląd bloga co raz lepszy :)oby tak dalej.Mam nadziej prace która wykonasz dla mnie będzie podpisana twoim nazwiskiem będzie dla mnie zaszczyt mieć na swoim blogu twoje dzieło ,za pewno ty masz moje ale ja nie mam jeszcze twojego ♥

    OdpowiedzUsuń